HOŞGELDİNİZ
Bilgi ve Uyulması Gereken Kurallar
aktifkazanc.com hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinen ve üyelerine de bunu açıkça bildiren bir sitedir. aktifkazanc.com 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen esaslara aykırı hareket etmemekle birlikte site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etmek gibi bir görev ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü aktifkazanc.com Yönetimi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve haklarının gasp edildiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri ya da yapımcılar info @ aktifkazanc.com mail adresinden aktifkazanc.com Yönetimi ile iletişime geçebilirler (Telif hakki belgesi ile beraber). Şikayetiniz aktifkazanc.com Yönetimi tarafından değerlendirilecek ve haklı bulunmanız durumunda şikayete konu olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

1.1 Forumda arama yapmadan konu açmayınız.
1.2 Forumda ve Özel Mesajlarda gereksiz konu tekrarı yapmayınız.
1.3 Hesap yöenticilerine veya diğer yayıncılara yönelik hakaret içerikli ifadelerde bulunmayınız.
1.4 Pornogrofik yayınlar (aile içi çarpık ilişkiler ya da çocuk istitmarına yönelik yayınlar dahil) yasaktır ve her üye kendi faaliyetlerinden sorumludur.
1.5 Yayıncılar arası özel mesajlaşma sistemini ve Forum bölümlerinin özelliklerini kişileri taciz edecek sıklıkta kullanmayınız.
1.6 Yayıncılar arası maddi alışverişlerde sitemiz sorumlu değildir.

2.1 Hesap Yöneticisi olarak sizden mesaj yada form konusu açarak asla bilgi istemeyiz. Şifre ya da kimlik bilgisi talep eden olursa vermeyiniz.
2.2 Sisteme üyelik ücretsiz olup, sizden bu konuda para talep edenleri bize bildiriniz.
2.3 Yayıncı isimlerini dikkatli inceleyiniz ve benzer harf sayı ya da rakam oyunları ile diğer yayıncı adlarını taklit edenlere dikkat ediniz.
2.4 Sistem sahibi (aktifkazanc.com) bu kuralları değiştirme veya yeni kurallar ekleme hakkını saklı tutar.
2.5 Siteye (aktifkazanc.com) yayıncı olarak katılan herkes bu kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

Not: Kurallara uymayan üyeler, faaliyet derecesine göre düzenlenen sürece ya da süresiz olarak siteye giriş yapamaz!
Anasayfa Anasayfa
© 2014 - 2020 aktifkazanc.com